Finanse i Księgowość Firma w Polsce Firma zagranicą Marketing

Pobierz za darmo poradnik dla początkujących przedsiębiorców. Dowiedz się, jak założyć i prowadzić firmę

Dostępny jest już nowy, zaktualizowany poradnik na temat tego, jak założyć i prowadzić własną firmę. Znajdziesz w nim niezbędne informacje, przydatne dla każdego młodego przedsiębiorcy oraz dla tych wszystkich, którzy rozważają dopiero start.

Chcesz się usamodzielnić i założyć własną firmę, jednak nie masz pewności, jak się do tego zabrać? Ten poradnik pomoże ci dokonać wyboru i właściwie rozpocząć własną działalność w przemyślany i zaplanowany sposób.

Polecane: Zamiast świątecznych kartek dla klientów ta firma postanowiła przekazać pieniądze na ratowanie małego Kacperka

W przygotowanym specjalnie dla osób zamierzających założyć własny biznes poradniku znajdują się kluczowe informacje na temat skrupulatnego zaplanowania dobrze funkcjonującej firmy. Jaki rodzaj działalności będzie dla Ciebie najbardziej korzystny, w jaki sposób rozliczać się ze skarbówką, a także jak strategicznie podejść do marketingu i sprzedaży?

O tym dowiesz się właśnie z poradnika "Jak założyć i prowadzić własną firmę?" Edycja tegoroczna poradnika jest zaktualizowana i zawiera najnowsze informacje niezbędne każdemu, kto startuje w świecie biznesu i nie chce popełnić niepotrzebnych błędów, które wpłyną na jego działalność.

PORADNIK ZA DARMO DO POBRANIA TUTAJ>>

SHARE
Customer Success Specialist, Admiral Tax. Specjalista z doświadczeniem księgowym spółek irlandzkich oraz brytyjskich. Doradza także w zakresie rozwiązań dla rynku kryptowalut, handlu w internecie oraz przenoszenia usług za granicę.
Chętnie odpowiem na pytania. Mój mail to: [email protected]
PODOBNE ARTYKUŁY
Spotkanie biznesowe
Podatki w Czechach będą niższe: porównanie podatków w Polsce i w Czechach
Jak rozliczać się ze e-sprzedaży za granicę: firma w Polsce czy firma za granicą?
Zarobki w PL
Rosną nierówności dochodowe w Polsce! 10 proc. najbogatszych Polaków uzyskuje 41 proc. wszystkich dochodów

Komentarze są wyłączone.