Firma w Polsce Firma zagranicą Wydarzenia

Agnieszka Moryc, Dyrektor firmy Admiral Tax, uhonorowana tytułem Kobiety Charyzmatycznej 2019 przez magazyn WHY Story

Agnieszka Moryc AT zbliżenie

14 marca w Katowicach Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax, Agnieszka Moryc została uhonorowana tytułem Kobiety Charyzmatycznej w kategorii Kobieta Przedsiębiorcza. Nagroda została jej wręczona na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Wśród uhonorowanych wyróżniających się charyzmą kobiet w sztuce, biznesie, nauce, sporcie, organizacjach społecznych i mediach znalazły się m.in. Agnieszka Holland, Elżbieta Dzikowska czy Agata Kulesza. Panie zostały nagrodzone 14 marca w Katowicach, a nagrody już po raz czwarty przyznał magazyn WHY Story.

“Wyróżnienie było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. To ogromny zaszczyt znaleźć się w gronie tak zdolnych, ambitnych kobiet sukcesu. Wierzę, że to, że mogę być w tym wyjątkowym gronie zaowocuje nie tylko trwałymi relacjami biznesowymi, ale także razem będziemy mogły zrobić więcej dobrego” – powiedziała laureatka wyróżnienia, Agnieszka Moryc.

 

 

W trakcie konferencji przeprowadzono także zbiórkę charytatywną na rzecz 7-letniej Kai Czerwińskiej walczącej z neuroblastomą.

Organizatorem całego wydarzenia był magazyn WHY Story zajmujący się tematyką biznesową i społeczną, który ukazuje się na polskim rynku w wydaniu polsko-angielskim. Współorganizatorem konferencji oraz patronem nagród było Stowarzyszenie Kobieta Charyzmatyczna, które zajmuje się promocją aktywnych zawodowo oraz społecznie kobiet.

W czasie wydarzenia zostały przeprowadzone panele dyskusyjne, po których nastąpiło uroczyste wręczenie tytułów Kobieta Charyzmatyczna.

Agnieszka Moryc, która odebrała nagrodę w kategorii Kobieta Przedsiębiorcza wielokrotnie wypowiadała się w roli eksperta na łamach naszego portalu. Za jej profesjonalne rady i komentarze na temat prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce i za granicą, chcieliśmy jej także serdecznie podziękować.

„Jak przygotować się na Brexit? Poradnik dla prowadzących firmę w Wielkiej Brytanii” – warto pobrać darmowy e-book jak najszybciej

Informacje dodatkowe
Data publikacji:
Tytuł artykułu:
Agnieszka Moryc, eksperta z firmy Admiral Tax, uhonorowana tytułem Kobiety Charyzmatycznej 2019 przez magazyn WHY Story
Ocena:
51star1star1star1star1star
SHARE
PODOBNE ARTYKUŁY
firma
Programiści i specjaliści IT wybierają Londyn
Firma w Polsce technologia
Ciężka dola polskiego przedsiębiorcy – czyli dlaczego sukces biznesowy nad Wisłą pisany jest tylko najbardziej wytrwałym
Firma w Gruzji
Firma w Gruzji – dla kogo to korzystne rozwiązanie?

Skomentuj artykuł

*