Firma w Polsce Firma zagranicą Wydarzenia

Agnieszka Moryc, Dyrektor firmy Admiral Tax, uhonorowana tytułem Kobiety Charyzmatycznej 2019 przez magazyn WHY Story

Agnieszka Moryc AT zbliżenie

14 marca w Katowicach Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax, Agnieszka Moryc została uhonorowana tytułem Kobiety Charyzmatycznej w kategorii Kobieta Przedsiębiorcza. Nagroda została jej wręczona na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Wśród uhonorowanych wyróżniających się charyzmą kobiet w sztuce, biznesie, nauce, sporcie, organizacjach społecznych i mediach znalazły się m.in. Agnieszka Holland, Elżbieta Dzikowska czy Agata Kulesza. Panie zostały nagrodzone 14 marca w Katowicach, a nagrody już po raz czwarty przyznał magazyn WHY Story.

“Wyróżnienie było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. To ogromny zaszczyt znaleźć się w gronie tak zdolnych, ambitnych kobiet sukcesu. Wierzę, że to, że mogę być w tym wyjątkowym gronie zaowocuje nie tylko trwałymi relacjami biznesowymi, ale także razem będziemy mogły zrobić więcej dobrego” - powiedziała laureatka wyróżnienia, Agnieszka Moryc.

   

W trakcie konferencji przeprowadzono także zbiórkę charytatywną na rzecz 7-letniej Kai Czerwińskiej walczącej z neuroblastomą.

Organizatorem całego wydarzenia był magazyn WHY Story zajmujący się tematyką biznesową i społeczną, który ukazuje się na polskim rynku w wydaniu polsko-angielskim. Współorganizatorem konferencji oraz patronem nagród było Stowarzyszenie Kobieta Charyzmatyczna, które zajmuje się promocją aktywnych zawodowo oraz społecznie kobiet.

W czasie wydarzenia zostały przeprowadzone panele dyskusyjne, po których nastąpiło uroczyste wręczenie tytułów Kobieta Charyzmatyczna.

Agnieszka Moryc, która odebrała nagrodę w kategorii Kobieta Przedsiębiorcza wielokrotnie wypowiadała się w roli eksperta na łamach naszego portalu. Za jej profesjonalne rady i komentarze na temat prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce i za granicą, chcieliśmy jej także serdecznie podziękować.

„Jak przygotować się na Brexit? Poradnik dla prowadzących firmę w Wielkiej Brytanii” – warto pobrać darmowy e-book jak najszybciej

SHARE
Customer Success Specialist, Admiral Tax. Specjalista z doświadczeniem księgowym spółek irlandzkich oraz brytyjskich. Doradza także w zakresie rozwiązań dla rynku kryptowalut, handlu w internecie oraz przenoszenia usług za granicę.
Chętnie odpowiem na pytania. Mój mail to: [email protected]
PODOBNE ARTYKUŁY
Spotkanie biznesowe
Podatki w Czechach będą niższe: porównanie podatków w Polsce i w Czechach
podatki
Zmiany w podatkach na 2019 r.: Czy ułatwią polskim przedsiębiorcom prowadzenie działalności gospodarczej?
Przedsiebiorca uśmiecha się
Od 1 stycznia 2020 roku przedsiębiorcy będą mieli prawo do popełnienia błędu, w pierwszych 12 miesiącach działalności

Komentarze są wyłączone.