Firma zagranicą

„Jak przygotować się na Brexit? Poradnik dla prowadzących firmę w Wielkiej Brytanii” – warto pobrać darmowy e-book jak najszybciej

grafika e-book

Czas ucieka, ale nadal nie wiadomo, czy Wielka Brytania opuści Unię z zawartą umową czy bez niej. Przedsiębiorcy jednak nie mogą czekać i powinni już teraz przygotować się na Brexit, niezależnie od tego, jaki on będzie. Pomoże im w tym darmowy e-book „Jak przygotować się na Brexit? Poradnik dla prowadzących firmę w Wielkiej Brytanii”.

Najnowszy darmowy e-book „Jak przygotować się na Brexit? Poradnik dla prowadzących firmę w Wielkiej Brytanii” autorstwa Agnieszki Moryc będącej praktykiem biznesu i ekspertem w zakresie optymalizacji podatkowej i spółek zagranicznych, a także Dyrektor Zarządzającą Admiral Tax jest już dostępny na rynku.

Jego zadanie jest ambitne i ważne – zapoznanie polskich przedsiębiorców prowadzących działalność na Wyspach ze zmianami w chaotycznej sytuacji związanej z Brexitem. Niestety do teraz nie wiadomo, czy Wielka Brytania opuści Unię Europejską z zawartą umową, jednak właściciele biznesów należą akurat do tej grupy, która nie może długo czekać na ustalenia między Londynem i Brukselą.

Polski rząd chce wprowadzić ulgi podatkowe dla rodaków, którzy zdecydują się na powrót z emigracji

Dla przedsiębiorców czas gra ogromną rolę i już teraz muszą zaplanować strategię swoich firm z uwzględnieniem ewentualnych zmian dotyczących Brexitu. O tym, co po Brexicie czeka importerów i eksporterów, w jaki sposób zmieni się transgraniczne świadczenie usług w sektorze B2B, a także czy międzynarodowi przewoźnicy spotkają się z utrudnieniami, dowiedzą się oni z darmowego e-booka, który trafił właśnie na rynek.

Zostały w nim zawarte najważniejsze informacje przydatne dla polskich przedsiębiorców, którzy nie chcą rezygnować ze swoich biznesów na Wyspach, ale pragną się dostosować do nowych warunków. Zdaniem ekspertów powinni oni przygotować się także na scenariusz, w którym Spółki LTD działające na Wyspach przestaną być częścią wspólnego unijnego rynku i zaczną być traktowane tak, jak obecnie firmy spoza Wspólnoty.

„Jak przygotować się na Brexit? Poradnik dla prowadzących firmę w Wielkiej Brytanii” – to zbiór kluczowych informacji dla każdego przedsiębiorcy prowadzącego swój biznes na Wyspach.

Darmowy e-book możesz pobrać TUTAJ. 

 

Małe i średnie przedsiębiorstwa w UK dostaną 2 miliony funtów dofinansowania w ramach programu rządowego

Informacje dodatkowe
Data publikacji:
Tytuł artykułu:
„Jak przygotować się na Brexit? Poradnik dla prowadzących firmę w Wielkiej Brytanii” – warto pobrać darmowy e-book jak najszybciej
Ocena:
51star1star1star1star1star
SHARE
PODOBNE ARTYKUŁY
podatki - kalkulator
„Saga żarówkowa” – Co nam uświadomiła o życiu polskich przedsiębiorców?
Start up Delaware
Amerykański stan Delaware – raj (nie tylko!) dla start-upów
Budka telefoniczna w UK
BREXIT: 7 rzeczy, o których przedsiębiorcy powinni pamiętać w okresie przejściowym

Skomentuj artykuł

*