Firma zagranicą

Najczęściej zadawane pytania dotyczące spółki LTD w Irlandii

Spółki w Irlandii rejestrują technologiczni giganci i przedsiębiorcy z różnych branż. Niska stawka podatku CIT przekonuje do przenoszenia działających firm i lokowania w Irlandii nowych przedsięwzięć. Dodatkowa zachęta to profesjonalne otoczenie biznesowe i minimum biurokracji. W połączeniu z dostępem do środków z funduszy unijnych i licznych lokalnych inicjatyw irlandzka jurysdykcja staje się jedną atrakcyjniejszych nie tylko w Europie, ale i na świecie.

  1. Czy warto przenieść firmę do Irlandii? Argumenty za przeniesieniem firmy do Irlandii.

Irlandzka jurysdykcja podatkowa wydaje się jedną z bardziej konkurencyjnych w Unii Europejskiej i na świecie. Korzystne opodatkowanie irlandzkich spółek LTD zachęca firmy spoza Unii do rejestrowania tu swoich przedstawicielstw. Przyjazne otoczenie biznesowe i niższe niż w Polsce i wielu unijnych krajach podatki sprawiają, że coraz więcej nowych spółek rejestrują w Irlandii także przedsiębiorcy z Polski i innych krajów unijnych. Co sprawia, że rejestracja spółki LTD w Irlandii, to jeden z lepszych sposobów na legalną optymalizację biznesową?

Przeczytaj całość: Najczęściej zadawane pytania dotyczące spółki LTD w Irlandii

SHARE
Customer Success Specialist, Admiral Tax. Specjalista z doświadczeniem księgowym spółek irlandzkich oraz brytyjskich. Doradza także w zakresie rozwiązań dla rynku kryptowalut, handlu w internecie oraz przenoszenia usług za granicę.
Chętnie odpowiem na pytania. Mój mail to: [email protected]
PODOBNE ARTYKUŁY
Podatki w Polsce i UK
Podatki na Cyprze
Polish Ministry of Economic Development
Polski rząd chce wprowadzić ulgi podatkowe dla rodaków, którzy zdecydują się na powrót z emigracji
Video Marketing
Jak legalnie płacić 1% podatku w firmie?

Komentarze są wyłączone.