Firma zagranicą

Rodzaje działalności gospodarczej przy umowie B2B

Mężczyźni przed laptopem

Rozważasz samozatrudnienie? Chcesz prowadzić małą firmę? Szukasz nowych możliwości? Sprawdź, która z form prowadzenia biznesu będzie odpowiednia w twoim przypadku. Porównujemy zatrudnienie na umowę o pracę z działalnością i z polskimi sp. z o.o. oraz brytyjskimi i irlandzkimi LTD. Znajdziesz tu prosty przykład i kilka wskazówek na temat możliwości, jakie oferuje każde z rozwiązań.

Maksymalizowanie zysków wydaje się celem wszystkich pracujących. W końcu zawsze na koniec miesiąca liczy się, ile zostaje w naszej kieszeni. To oczywiste, że odprowadzamy daniny publiczne i opłacamy składki na ubezpieczenia. Jednak stosując różne dostępne formy samozatrudnienia, można wpłynąć na wysokość miesięcznych przychodów. Różnice widać już na przykładzie przychodu “na rękę” na poziomie ok. 4000 PLN. Ponadto, samozatrudnienie daje szereg nowych możliwości. W ten sposób można oferować swoje usługi innym podmiotom. Łatwiej jest nawiązać współpracę z nowymi kontrahentami. Co więcej, rozpoczęcie współpracy z osobą samozatrudnioną jest prostsze także z perspektywy potencjalnego pracodawcy, który w takim układzie staje się kontrahentem.

Więcej dowiesz się na stronie Admiral Tax: Rodzaje działalności gospodarczej przy umowie B2B

Najważniejsze informacje
Rodzaje działalności gospodarczej przy umowie B2B
Tytuł artykułu
Rodzaje działalności gospodarczej przy umowie B2B
Treść
Rozważasz samozatrudnienie? Chcesz prowadzić małą firmę? Szukasz nowych możliwości? Sprawdź, która z form prowadzenia biznesu będzie odpowiednia w twoim przypadku.
Autor
Firma publikująca
mamBIZNES.news
Logo firmy
SHARE
PODOBNE ARTYKUŁY
grafika e-book
„Jak przygotować się na Brexit? Poradnik dla prowadzących firmę w Wielkiej Brytanii” – warto pobrać darmowy e-book jak najszybciej
Motywacja i samodyscyplina
Zarządzanie projektami (marketingowymi): jakich narzędzi użyć?
Jak-zalozyc-firme
3 najczęstsze błędy przedsiębiorców zakładających firmę

Skomentuj artykuł

*