Firma w Polsce Firma zagranicą Marketing Start-up

Czym są audyty działań marketingowych?

Audyt działań marketingowych

Audyty w korporacjach i dużych firmach to codzienność. Nic dziwnego, gdyż wiedza płynąca z audytu jest dla biznesu niezwykle cenna. Jego celem jest sprawdzenie czy podejmowane działania przynoszą zamierzony efekt czy raczej są źródłem strat i wymagają zmian.

Taki też jest cel audytu marketingowego, który będzie użyteczny dla każdego, kto prowadzi jakiekolwiek działania marketingowe niezależnie od skali.

W dzisiejszych czasach większość działań marketingowych przeniosła się do internetu. Musisz mieć fanpage na Facebooku, profil na Instagramie, stronę www, konto na Twitterze i LinkedIn, no i Pinterest by się przydał. Do tego SEO i optymalizacja strony, generowanie leadów, a wszystko spójne z lejkami sprzedażowymi.

Narzędzia są bardzo pomocne, ale które? Bez strategii i planu łatwo się pogubić i robić wszystko bez większych efektów. Rozpoczynamy działania na wielu polach, a po jakimś czasie okazuje się, że nie działa. Albo nie działa tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Także zła strategia może nas wywieść w pole.

>> Dowiedz się więcej ze strony Komu Media <<

SHARE
PODOBNE ARTYKUŁY
Prague Commemorates 30th Anniversary Of Velvet Revolution
Nowa propozycja premiera dla przedsiębiorców. Czym jest „estoński CIT” i kto na nim skorzysta?
Podatek od kryptowalut
Jak rozliczyć podatek od kryptowalut?
Przedsiębiorca firma w UK
Polski przedsiębiorca nie ma prawa się pomylić. Chyba, że ma firmę w Wielkiej Brytanii.

Skomentuj artykuł

*