Firma w Polsce Firma zagranicą Marketing

Czym zajmuje się specjalista ds. marketingu?

Specjalista ds. marketingu

Specjalista ds. marketingu może posiadać zróżnicowane kompetencje, a sama nazwa tego stanowiska nie do końca jest precyzyjna. Coraz częściej pojawiają się bardziej sprecyzowane określenia, które wynikają z określonych funkcji jak i oczekiwanych kompetencji względem pracownika.

Dlatego też możemy spotkać się z takimi nazwami jak: Product Manager, Doradca ds. Marketingu Online, Digital Director, Specjalista ds. Content Marketingu, SEO Copywriter, Technical SEO Specialist, Advertising Specialist czy Social Media Specialist. W jaki więc sposób zatrudnić właściwą osobę na stanowisko Specjalisty ds. marketingu lub nie przeoczyć istotnych spraw znajdujących się w CV?

Zakres obowiązków każdego z wymienionych wyżej stanowisk może wypełniać pełen etat pracy. Zależy to jednak oczywiście od wielkości firmy i liczby generowanych przez nią zadań. Możemy być za to niemal pewni, że nie uda nam się znaleźć pracownika specjalizującego się w każdej dziedzinie marketingu.

>> Dowiedz się więcej na Komu Media <<

SHARE
Customer Success Specialist, Admiral Tax. Specjalista z doświadczeniem księgowym spółek irlandzkich oraz brytyjskich. Doradza także w zakresie rozwiązań dla rynku kryptowalut, handlu w internecie oraz przenoszenia usług za granicę.
Chętnie odpowiem na pytania. Mój mail to: [email protected]
PODOBNE ARTYKUŁY
Autobus w Londynie
Leczenie w Polsce z kartą EHIC lub GHIC. Jakie uprawnienia mają ubezpieczeni w Wielkiej Brytanii?
Video Marketing
Jak legalnie płacić 1% podatku w firmie?
Morawiecki i posłowie z UE
Na jakie unijne wsparcie będą mogli liczyć przedsiębiorcy w ciągu następnych siedmiu lat?

Komentarze są wyłączone.