Firma w Polsce Firma zagranicą Marketing

Czym zajmuje się specjalista ds. marketingu?

Specjalista ds. marketingu

Specjalista ds. marketingu może posiadać zróżnicowane kompetencje, a sama nazwa tego stanowiska nie do końca jest precyzyjna. Coraz częściej pojawiają się bardziej sprecyzowane określenia, które wynikają z określonych funkcji jak i oczekiwanych kompetencji względem pracownika.

Dlatego też możemy spotkać się z takimi nazwami jak: Product Manager, Doradca ds. Marketingu Online, Digital Director, Specjalista ds. Content Marketingu, SEO Copywriter, Technical SEO Specialist, Advertising Specialist czy Social Media Specialist. W jaki więc sposób zatrudnić właściwą osobę na stanowisko Specjalisty ds. marketingu lub nie przeoczyć istotnych spraw znajdujących się w CV?

Zakres obowiązków każdego z wymienionych wyżej stanowisk może wypełniać pełen etat pracy. Zależy to jednak oczywiście od wielkości firmy i liczby generowanych przez nią zadań. Możemy być za to niemal pewni, że nie uda nam się znaleźć pracownika specjalizującego się w każdej dziedzinie marketingu.

>> Dowiedz się więcej na Komu Media <<

SHARE
PODOBNE ARTYKUŁY
worker
Rząd przygotował pakiet zmian dla przedsiębiorców od 2019 roku. Zobacz, na czym polegają składki ZUS od przychodu
Firma w Polsce technologia
Ciężka dola polskiego przedsiębiorcy – czyli dlaczego sukces biznesowy nad Wisłą pisany jest tylko najbardziej wytrwałym
An employee of the French startup
Polscy przedsiębiorcy z branży IT przyczyniają się do rozwoju flat white economy w UK

Skomentuj artykuł

*