Firma w Polsce Firma zagranicą IT Marketing Start-up

Dobrze przygotowana strona internetowa to podstawa komunikacji marketingowej firmy

Spotkanie w firmie

Czasy, w których strona internetowa pełniła dla firmy wyłącznie rolę wizytówki, już dawno odeszły w niepamięć. Dziś to zaawansowane narzędzie, które nie tylko buduje wizerunek, ale również wieńczy kampanie marketingowe i sprzedaje.

Dlaczego warto zadbać o dobre przygotowanie strony www i jakie kluczowe elementy powinna zawierać strona internetowa, aby osiągać cele marketingowe i sprzedażowe?

Nie ma już chyba firmy, która nie miałaby świadomości tego, że powinna posiadać stronę internetową. Obecność marki online gwarantuje potencjalnemu klientowi najprostszy dostęp do oferty oraz danych kontaktowych. Równie istotny jest po prostu sam branding, czyli świadomość marki. Drugi aspekt wpływa zarówno na wiarygodność w oczach klientów, jak i kandydatów do pracy.

Osoby poszukujące zatrudnienia coraz rzadziej polegają wyłącznie na samym ogłoszeniu. Zanim zdecydują się wysłać swoje CV, weryfikują wizerunek pracodawcy w sieci. Robi to już blisko 80% kandydatów. Nowoczesna, na bieżąco aktualizowana strona www zwykle zachęca do aplikacji.

>> Dowiedz się więcej ze strony Komu Media <<

SHARE
PODOBNE ARTYKUŁY
firma w polsce
Pakiet MŚP – Czy ułatwi życie polskim przedsiębiorcom?
Przedsiębiorcy podczas rozmowy
Przedsiębiorcy są niemal jednogłośni: To najlepsza ustawa z pakietu 100 zmian dla firm
Portrait of confident businessman
„Testu przedsiębiorcy” nie będzie … pod taką nazwą. Przedsiębiorcy wykonują testy online, by ocenić ryzyko

Skomentuj artykuł

*