Firma w Polsce Firma zagranicą Marketing Start-up

Jak stworzyć poradnik, który będzie hitem wśród twoich klientów?

Kobieta przy laptopie
W marketingu mówi się, że to content marketing sprzedaje. Działania mniejszych i dużych brandów wskazują, że ta zasada rzeczywiście ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, bo coraz więcej z nich inwestuje w blogi, poradnik, e-booki. Jak stworzyć poradnik, który wyróżni się na rynku i przyciągnie do Ciebie klientów?
Dlaczego właśnie content marketing?
Nie wystarczy już wezwanie „Kup teraz!”, by skusić potencjalnego odbiorcę. Musimy dać mu coś więcej, by rzeczywiście chciał skorzystać właśnie z naszej oferty. Dlatego tak popularny stał się content marketing. Pozwala on oferować użytkownikom wiedzę, podsuwa ciekawe rozwiązania, niezależnie od tego, czy kupią nasz produkt czy nie. I właśnie te merytoryczne treści mają za zadanie skłonić go do skorzystania z Twojej oferty. Content marketing pozwala budować ekspercką pozycję. A przecież wszyscy chcemy pracować z kompetentnymi specjalistami

>> Dowiedz się więcej ze strony Komu Media <<

SHARE
Dyrektor Zarządzająca, Admiral Tax. Ekspert w zakresie legalnej optymalizacji podatkowej, księgowości i rozwiązań typu offshore dla polskich przedsiębiorców. Jako znawca i praktyk biznesu dzieli się wiedzą także na łamach mediów zewnętrznych, m.in. Puls Biznesu, InnPoland, Infor, MamBiznes.News, Gazeta MŚP, Polish Express.
Chętnie odpowiem na pytania. Mój mail to: [email protected]
PODOBNE ARTYKUŁY
Polish Ministry of Economic Development
Polski rząd chce wprowadzić ulgi podatkowe dla rodaków, którzy zdecydują się na powrót z emigracji
Dobre bioro ksiegowe
5 praktycznych porad jak wybrać dobre biuro księgowe
Sejm RP
Rząd uchwalił „pakiet MŚP”, który ułatwi życie polskim przedsiębiorcom

Komentarze są wyłączone.