Wydarzenia

Jest SZANSA na wypracowanie umowy handlowej między UK a UE po Brexicie – przyznaje Ursula von der Leyen

Flagi UK i UE

"Wąska ścieżka" otworzyła się przed Wielką Brytanią i krajami członkowskimi UE, dzięki której wciąż możliwe jest zawarcie porozumienia handlowego po Brexicie, przyznaje przewodnicząca Komisji Europejskiej. 

Strona unijna jest przekonana, że wciąż można uniknąć "NO DEAL". Ursula von der Leyen stwierdziła, że "kilka najbliższych dni będzie decydujących" w perspektywie osiągnięcia porozumienia z władzami brytyjskimi. Jednocześnie zapewniła, że negocjatorzy będą pracować "dzień i noc", aby dogadać się z przedstawicielami strony brytyjskiej. Dodała przy tym, że ​​negocjacje w sprawie sposobu wyegzekwowania umowy są "w dużej mierze rozwiązane", problemem pozostają wciąż kwoty połowowe. Negocjacje w tej kwestii pozostają "nadal bardzo trudne". 

Przeczytaj więcej na PolishExpress.co.uk

SHARE
Zapalony wędkarz, miłośnik dobrych kryminałów i filmów science fiction. Chociaż nikt go o to nie podejrzewa – chodzi na lekcje tanga argentyńskiego. Jeśli zapytacie go o jego trzy największe pasje – odpowie: córka Magda, żona Edyta i… dziennikarstwo śledcze.
View Website
PODOBNE ARTYKUŁY
Zamiast świątecznych kartek dla klientów ta firma postanowiła przekazać pieniądze na ratowanie małego Kacperka
Rynek pracy w Polsce
Polski system podatkowy niezgodny z zasadami polityki społecznej
Polscy przedsiębiorcy - konie na rynku
Najnowszy raport na temat polskich przedsiębiorców i ich stosunku do pracowników

Komentarze są wyłączone.