Wydarzenia

Jest SZANSA na wypracowanie umowy handlowej między UK a UE po Brexicie – przyznaje Ursula von der Leyen

Flagi UK i UE

"Wąska ścieżka" otworzyła się przed Wielką Brytanią i krajami członkowskimi UE, dzięki której wciąż możliwe jest zawarcie porozumienia handlowego po Brexicie, przyznaje przewodnicząca Komisji Europejskiej. 

Strona unijna jest przekonana, że wciąż można uniknąć "NO DEAL". Ursula von der Leyen stwierdziła, że "kilka najbliższych dni będzie decydujących" w perspektywie osiągnięcia porozumienia z władzami brytyjskimi. Jednocześnie zapewniła, że negocjatorzy będą pracować "dzień i noc", aby dogadać się z przedstawicielami strony brytyjskiej. Dodała przy tym, że ​​negocjacje w sprawie sposobu wyegzekwowania umowy są "w dużej mierze rozwiązane", problemem pozostają wciąż kwoty połowowe. Negocjacje w tej kwestii pozostają "nadal bardzo trudne". 

Przeczytaj więcej na PolishExpress.co.uk

SHARE
Zapalony wędkarz, miłośnik dobrych kryminałów i filmów science fiction. Chociaż nikt go o to nie podejrzewa – chodzi na lekcje tanga argentyńskiego. Jeśli zapytacie go o jego trzy największe pasje – odpowie: córka Magda, żona Edyta i… dziennikarstwo śledcze.
View Website
PODOBNE ARTYKUŁY
Premier Morawiecki w wywiadzie dla „PB” o podatkach, wecie i pandemii
Laptop i dokumenty
Przeniesienie firmy do Wielkiej Brytanii: kalkulacja korzyści podatkowych w odniesieniu do zmian wprowadzanych przez Polski Ład
splata dlugów
Income and Expenditure form – Czyli jak przygotować zestawienie wpływów i wydatków w celu uporania się z długami

Komentarze są wyłączone.