IT Wydarzenia

Podkarpackie Forum Innowacji. Kongres Profesjonalistów IT 2020 już w przyszłym tygodniu!

Kongres Profesjonalistów IT

Wielkimi krokami zbliża się Kongres Profesjonalistów IT. Wydarzenie powstało z myślą o specjalistach pracujących na co dzień w branży informatycznej. W tym roku Kongres odbywa się w środę, 30 września w hotelu Bristol Rzeszów Tradition & Luxury. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Tegoroczna edycja kongresu została w całości poświęcona tematowi SZTUCZNEJ INTELIGENCJI. Eksperci i praktycy branży IT w trakcie swoich prelekcji będą dyskutować o efektywnym wykorzystaniu nowoczesnych, zaawansowanych technologii w codziennej działalności biznesowej.

Z roku na rok lawinowo rośnie wokół nas liczba technologicznych rozwiązań bazujących na wykorzystaniu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Trudno obecnie znaleźć sektory, które nie wykorzystują lub nie próbują zaimplementować rozwiązań związanych z szeroko pojętym AI – mówi Paweł WasilewskiDyrektor Biura Klastra IT, jeden z organizatorów wydarzenia. – Liczymy na to, że Kongres Profesjonalistów IT będzie stanowił okazję do dyskusji o szansach i zagrożeniach, jakie niesie ze sobą wykorzystanie sztucznej inteligencji, a także wartościowe forum wymiany wiedzy i doświadczeń. Program został stworzony tak, aby zaprezentować jak najszersze spektrum zastosowań sztucznej inteligencji. Liczymy, że dzięki temu każdy uczestnik zdobędzie podczas Kongresu cenną wiedzę. – dodaje.

Wśród panelistów, którzy wezmą udział w tegorocznym Kongresie znajdą się m.in.: światowej klasy autorytet AI, prof. Aleksandra Przegalińska z Akademii Leona Koźmińskiego z wystąpieniem zatytułowanym „Kryzys sztucznej inteligencji czy sztuczna inteligencja w kryzysie?”, Paweł Rzeszuciński, Chief Data Scientist z Codewise, który opowie o trendach i zagrożeniach związanych z AI, oraz Swapan Chaudhuri, współzałożyciel i prezes Deeplai, z prelekcją pt. „Praktyczne zastosowanie computervision (AI) w procesach biznesowych”. O tym, że Facebook wie o nas więcej niż my sami będzie przekonywał zgromadzonych na wydarzeniu gości założyciel Kaman Studio – Tomasz Więch. Z kolei Piotr Lipnicki, Dyrektor ds. Technologii w ReliaSol opowie o potencjale i wykorzystaniu sztucznej inteligencji w energetyce.

Zgłoszenia na kongres przyjmowane są na stronie www.kongresprofesjonalistowit.pl za pomocą elektronicznego formularza w zakładce „Zgłoszenia”. Na stronie znajdują się również szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu wydarzenia oraz pełna lista prelegentów. Wciąż można dokonywać zgłoszeń do uczestnictwa online. Nie czekaj. Zapraszamy!

Organizatorami wydarzenia są Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej, firma Exacto oraz Prime Bit Games.

Wydarzenie finansowane jest ze środków projektu własnego Samorządu Województwa Podkarpackiego pn. „Inteligentne specjalizacje – narzędzie wzrostu innowacyjności i konkurencyjności województwa podkarpackiego”.

***

Dane osoby do kontaktu:
Paweł Wasilewski
tel: 538 242 684
e-mail: [email protected]

Najważniejsze informacje
Podkarpackie Forum Innowacji. Kongres Profesjonalistów IT 2020 już w przyszłym tygodniu!
Tytuł artykułu
Podkarpackie Forum Innowacji. Kongres Profesjonalistów IT 2020 już w przyszłym tygodniu!
Treść
Wielkimi krokami zbliża się Kongres Profesjonalistów IT. Wydarzenie powstało z myślą o specjalistach pracujących na co dzień w branży informatycznej.
Autor
Firma publikująca
mamBIZNES.news
Logo firmy
SHARE
PODOBNE ARTYKUŁY
Podatki PIT
Podatkowa rewolucja roku 2020 – co się zmieni w rozliczeniach PIT?
Jadwiga Emilewicz
Polacy biorą sprawy w swoje ręce? W Polsce powstanie więcej nowych firm, niż się zamyka
Roboty zastapia ludzi
Roboty zastąpią ludzi?

Skomentuj artykuł

*