Wydarzenia

PolishExpress.co.uk wzmacnia sekcję dotyczącą stylu życia. Od teraz serwis LAJT jest integralną częścią portalu

Polish Express

W lutym najbardziej opiniotwórczy polskojęzyczny serwis internetowy w Wielkiej Brytanii PolishExpress.co.uk znacząco poszerzył swoją ofertę w zakresie tematyki lajfstajl. Serwis LAJT.co.uk zakończył funkcjonowanie pod oddzielną marką i wzmocnił swoimi zasobami główny serwis grupy medialnej Zetha Media. Jakie zmiany czekają na użytkowników?

Więcej praktycznych porad w Polish Express

“Zdecydowaliśmy się na integrację ze względu na korzyści, jakie ta zmiana może zaoferować czytelnikom” - mówi Marcin Batko z redakcji Polish Express. O jakich korzyściach mowa? Redakcja postanowiła postawić na większą ilość treści poradnikowych w zakresie codziennego życia, zdrowia, finansów, a wszystko w kontekście życia Polaków w Wielkiej Brytanii.

“Zauważyliśmy wyraźny trend w poszukiwaniu tego typu artykułów i filmów. Także maile, jakie otrzymuje redakcja to zawsze bardzo konkretne pytania dotyczące praktycznych aspektów życia w UK. Szanujemy głosy naszych czytelników i wychodzimy na wprost ich potrzeb” - dodaje Batko.

Dowiedz się więcej na Polish Express

SHARE
Interesuje się internetami. Śledzi trendy w sieci i nimi żyje. Interesują ją zagadnienia społeczne i psychologia. Gdyby nie przypadek nigdy by nie trafiła do Anglii, ale trafiła, pokochała i została.
View Website
PODOBNE ARTYKUŁY
Podatki PIT
Podatkowa rewolucja roku 2020 – co się zmieni w rozliczeniach PIT?
podatki
Co oznacza ozusowanie umów zlecenia? Wzrost kosztów zatrudnienia w Polsce
Podatki w Polsce i UK
Nowe podatki w Polsce w 2021 roku. Jakie podatki wprowadzi polski rząd?

Komentarze są wyłączone.