Wydarzenia

Premier Morawiecki w wywiadzie dla „PB” o podatkach, wecie i pandemii

"Weto jest potrzebne jako sprzeciw wobec mechanizmów, przez który pieniądze w sposób arbitralny i - co najważniejsze - pozatraktatowy, mogą być zabierane różnym krajom. Nawet jeśli nie dojdzie do kompromisu teraz, to przez rok budżetowy będziemy korzystać z prowizorium i walczyć o nowe, jak najlepsze, warunki" - przekonuje w dzisiejszym wywiadzie dla "Pulsu Biznesu" premier Mateusz Morawiecki. W rozmowie z redaktorem naczelnym dziennika, Grzegorzem Nawackim, szef rządu mówi także o nowych programach pomocowych dla firm, rządowej strategii wyprowadzania gospodarki z kryzysu oraz o stanie finansów publicznych. Cały wywiad premiera Mateusza Morawieckiego udzielony "Pulsowi Biznesu" jest dostępny TUTAJ!

Morawiecki 1

 

Morawiecki 2

 

Morawiecki 3

 

Morawiecki 4

SHARE
Sales Department Team Leader, Admiral Tax. Ekspert w zakresie prawa podatkowego, doradztwa biznesowego w zakresie rozwiązań optymalizacyjnych i rozwiązań z zakresu inwestycji majątkowych. Kraje, którym poświęca najwięcej uwagi to: Wielka Brytania, Cypr, Luksemburg, Czechy i Szwajcaria.
Chętnie odpowiem na pytania. Mój mail to: [email protected]
PODOBNE ARTYKUŁY
Kobieta w biznesie
Rząd groził „testem przedsiębiorcy”, teraz skarbówka nie widzi problemu z przedsiębiorcą z prawem do urlopu i wynagrodzeniem w czasie choroby
Polish Express
PolishExpress.co.uk wzmacnia sekcję dotyczącą stylu życia. Od teraz serwis LAJT jest integralną częścią portalu
Praca w firmie
Podatek liniowy nie dla menadżera. Co zrobić, by płacić niższe podatki?

Komentarze są wyłączone.